Tytan guma w sprayu 400ml
Opis
- czas wstępnego schnięcia: 20-30 min
- wydajność: do 0,8 m² z puszki (przy 70μm)
- czas pełnego utwardzenia: 72 h
- wygląd powłoki: mat
- kolor: czarny
- temp. pracy: od +5°C do +25°C
- termin przydatności: 5 lat
- elastyczna, uszczelniająca powłoka, zapobiega przenikaniu wilgoci i korozji
- wypełnia nieszczelności i spękania
- nie spływa z pionowych powierzchni
- malowalna - tworzy gładką powłokę, którą można pokrywać farbami lateksowymi lub farbami na bazie oleju
- łatwa w stosowaniu
- beton, powierzchnie bitumiczne i asfaltowe
- powierzchnie PVC i drewniane
- powierzchnie metalowe, również ocynkowane oraz aluminiowe
- winylowy siding elewacyjny, włókno szklane
- powierzchnie ceramiczne
- Wybraną powierzchnię oczyścić i odtłuścić. Usunąć zabrudzenia oraz luźne resztki farby, rdzy itp. Odczekać do całkowitego wyschnięcia powierzchni.
- Zabezpieczyć miejsca narażone na zabrudzenie. Założyć rękawiczki ochronne. Energicznie wstrząsać puszką przez ok. 1 minutę.
- Zabezpieczyć powierzchnie narażone na zabrudzenia.
- Podczas aplikacji puszkę trzymać ok. 8-20 cm, od zabezpieczanej powierzchni, malować krótkimi pociągnięciami.
- W celu osiągnięcia optymalnych efektów, zaleca się nałożenie dwóch warstw produktu. Pierwsza warstwa powinna być cieńsza. Po ok. 15-30 min należy nałożyć drugą, grubszą powłokę. W przypadku większych szczelin, zaleca się zaaplikować preparat miejscowo, ilością niezbędną do uzupełnienia ubytku.
- Po zakończeniu pracy należy odwrócić puszkę do góry dnem, nacisnąć dyszę i przytrzymać przez 2-3 sek., by oczyścić zawór.
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.